Tövbeler Olsun 15. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi tam bir aile komedisi. TRT'nin sevilen dizilerinden olan dizi izleyici tarafından izlgiyle izleniyor. Karakterler, senaryo izleyiciden tam not alıyor. Bu hafta yayınlanacak bölümü ile yine kahkahaya doyacaksınız. Tövbeler Olsun 15. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 29 Kasım 2020 Pazar akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 15. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Rafaello tarafından dolandırılan Namzet ve Latife hala olayın şokunu atlatamazlar. Namzet ise bu durum yüzünden Osman’ı suçlar. Öte yandan şirketin durumunun kötüye gittiğini öğrenen Namzet herkesi acil toplantıya çağıracak. Nazmiye ve Anıl’ın ilişkilerini ortaya çıkarmaya çalışan Ertan ise Anıl ile ilgili gerçeğe çok yaklaşır. Sena yüzünden Aylin'le arası bozulan Buğra en sonunda gerçeği söyleyerek Sena'dan uzaklaşmak isteyecektir. Fakat bu defa da Latife ve Hülya buna engel olmak için büyük bir işbirliği kararı alırlar. Sena'nın şirketin başına geçtiğini öğrenen Namzet ‘in de Buğra ve Sena ile ilgili planları vardır elbet.
Osman'ın tesadüfen karşılaştığı Mahir yüzünden Namzet ‘in başına yine olmadık işler gelecek.
Namzet Mahir'den nasıl helallik alacaktır? Şirketteki köstebeği bulmak isteyen Nazmiye'yi neler beklemektedir? Hülya ve Latife'nin planı nedir? Osman'ın yanlış anlaması bu defa Namzet ‘in başına ne işler açacaktır? Tüm bunlar olurken Horanta Holding'i bekleyen büyük tehlike nedir?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 29 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.