Arka Sokaklar 571. bölüm canlı izle

Kanal D

Yılların eskitemediği dizi hız kesmeden devam ediyor. 15 sezon yayında kalma süresiyle Türk televizyonlarının en uzun süreli işi oldu..Dizinin 2020 Aralık ayında final yapacağı söylentileri bir süredir kulislerde .. Bakalım dizi 16. sezona yelken mi açacak ya da söylentileri haklı çıkarıp bu ay final mi yapacak! Arka Sokaklar 571. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 25 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 571. bölüm fragmanını sizler için özteledik;

Mesut’un son anda hayatını kurtarmak için minibüsten attığı İlhan baygın halde yaşlı bir amca tarafından bulunmuştur. Çocuğun sağlığı iyi. Hüsnü, Karaçamlı karakol Başkomiseri Yavuz ile birlikte İlhan’ı bulacak. Servan, Mesut’un işkence anını video kaydı yapıp internet ortamına yükleyecek. Görüntüler önce Zeliha’ya ulaşacak. Zeliha soluğu emniyette alacak. Eş zamanlı olarak oldukları yerlerde görüntüleri Tunç ve Selin’de izleyecek. Tunç sinir krizi geçirecek. Artık herkesin umudu tükenecek..

Zafer’in avukatı gizli bir dedektif tutmuş Hakan ile Ceren’i takip ettirmiş ve gizli gizli fotoğraflarını çektirmiş. Kendisine tuzak kurulduğunu iddia ederek Hakan’a dava açmış. Başak, davayı üstlenir, Rıza babayla beraber Hakan’a iftira atıldığını bildirmek, ifade vermek için savcılığa gider. Savcı Hakan’ın gönül maceralarını araştırmış ve davayı açmaya, delilleri sonuna kadar incelemeye kararlı bir savcıdır.


 

 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 25 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.