Zümrüdüanka 19. bölüm canlı izle

Fox

İzleyicilerin heyecanla takip ettiği dizi Serhat ve Zümrtü'ün aşkını anlatıyor. Tabi aşk hep zordu onlar için, hiç bir zaman kolay yaşayamadılar aşklarını. Dizi kadrosuna yeni oyuncular dahil etmeye başladı.Oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosu ile beğeniyle izleniyor. Zümrüdüanka 19. bölüm canlı izle sayfamızla dizi keyfinin tadını çıkarın.

Diziyi Fox TV'de 14 Kasım Cumartesi günü akşam saat 20:00'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için bağlantıyı tıklayın.

Dizinin 19. bölüm fragmanına göre neler mi olacak?

Abbas’ın vurulması büyük bir şok yaratacaktır. Onu vuran kişinin kimliği Serhat ve Zümrüt için daha da büyük bir yıkım olacak. Azimet ise bir kez daha evlat acısının ne demek olduğunu hatırlayacak.

Özgüç konağının habersiz misafiri konak içindeki bütün dengeleri değiştirecek. Bu misafir, yalnızca Özgüçlerin değil Demirkanların da huzurunu bozacaktır.

Yeni bir düşmanla baş etmesi gerektiğini anlayan Serhat hem sevdiklerini hem de zor durumda olan masum insanları korumak için bir çözüm yolu bulmalıdır. Bu uğurda Cihan ile aralarında bir yoldaşlık gelişir.

Suhandan’ın öğrendiği gerçek Hamit’le aralarına bir uçurum açacak. Hamit imkansız bir çıkmazın içine düşerken Suhandan'ın artık yeni bir amacı vardır.

Azimet, giderek yalnızlaşmanın acısıyla Serhat’a daha fazla tutunur. Bunun için de Serhat’ı konağa döndürmesi, Zümrüt’ten ayırması gerekecektir. Serhat ve Zümrüt aşkı bir kez daha büyük bir sınavdan geçecek. Azimet ve Deniz’in yoldaşlığı Serhat ve Zümrüt için tehlike bir hal alacaktır.

Dizinin başrollerinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu rol alıyor.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 14 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.