Akrep 17. bölüm canlı izle

Star TV

Büyük bir iddia ile başlayan dizide Demet Akbağ ile Evrim Alasya ikilisi güçlü oyunculuk performansları ile izleyiciyi büyülüyor. 26 bölüm garantisi ile ekrana geldiği belirtilen dizinin reytingleri ise iyi gitmiyor… Star TV’nin gün değiştirme kararı sonrası kemik izleyicisinin önemli bir bölümünü kaybeden dizi, bir türlü toparlanamıyor.

Akrep 17. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 17. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Merve, Aras sayesinde Ahmet’in elinden kurtulur, bu defa Ayşem, Ferda’yı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrayacaktır. Ahmet, haberi alınca Ayşem’in kaldırıldığı hastaneye gider. Hastanede Ahmet’in karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya hazır Perihan çıkar. Kızı Ayşem’den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşem’e saldıranın cezasını en ağır şekilde ödetir.

Perihan, Can’ın babasının Aras olduğunu öğreniyor. Aras’la hesaplaşmasını bir kenara bırakarak başındaki en büyük dert olan Ahmet’in ipini çekmek için Aras’a anlaşma teklif edecek. Aras’ın mükafatı oğlu Can’a kavuşmak olacak. Perihan’ın hiç hesaplayamadığı şey ise torunu Şahin’in yapacakları.

Hakan, Duru ve Aras’ın öpüşmesinin görüntülerini ele geçirir ve görüntüleri Şahin’e karşı şantaj malzemesi olarak kullanmaya başlar. Hakan, bu sayede Şahin’den para koparacağını düşünürken işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir. Şahin’in Hakan’la arasındaki çatışma herkesin hayatını kökünden değiştirecek.

 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 08 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.