Kalk Gidelim 128. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT1'in eğlenceli dizisi Kalk Gidelim'le yine gülmeye hazır olun. Perşembe akşamları sizleri kahkahalara boğan dizi Kalk Gidelim bu akşam 128. bölümü ile ekrana gelecek. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim 128. bölümde neler olacak?

Borcuna karşılık ineklerini İsmail’e veren Seyfettin rahatladığını düşünse de başına büyük bir sorun açacağının farkında değil. İneklerin İsmail’e geçmesi, Meryem ve İsmail’ i aynı masada buluşturacak. Nurcan, Seyfettin’e Mumu’nun İsmail’den aldığı bir yıllık CEO’luk parasını verip borçtan kurtulabileceğini söyleyecek. Mumu, İsmail’den aldığı bir milyon sekiz yüz bin lirayı değerlendirip iki milyonun üzerine çıkarır. Seyfettin kardeşinin bir yıllık emeğini almak istemeyecek. Bunun üzerine aile olmanın önemine vurgu yapan Nurcan, Seyfettin’ i hem duygulandırıp hem de ikna edecek.
 
Şakir, evde annesinin unutkanlığının sebebini bulmaya çalışırken kendini yorgun hisseder ve Perihan’ın vitamin diye yuttuğu haplardan içer. Komedi başlar.. Ercan’la buluşup ona verdiği parayı almaya giden Şakir hapların etkisiyle her şeyi unutur!
 
Kelle İsmail ahırı geri vermek niyetinde olmadığını, işi karlı bulduğunu ve faaliyetlerine sütçülüğü de eklediğini açıklar. Seyfettin buna ihtimal vermez ama İsmail'in müşterileri bile hazırdır. Bu müşteriler Meryem ve Sadık’tır. Duruma ikna olmayan Seyfettin, İsmail’ in Meryem’ le el sıkıştığını görünce buna inanacaktır. Oysa İsmail o kadar usta bir ticaret erbabıdır ki Meryem’i de Seyfettin’ de aynı anda faka basacaktır. Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı izlemek için sitemizde kalın.

Kalk Gidelim 128. bölüm fragmanı izle

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 12 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.