Arka Sokaklar 586. bölüm canlı izle

Kanal D

Peygamberimiz Hz. Muhammed’in bir hadisinin dizide terör örgütü lideri tarafından “anlamından koparılarak tehdit ve intikam bağlamında kullanıldığı” tespit edilerek RTÜK tarafından cezaya çarptırıldı. Bir avukata uygulanan fiziki şiddet görüntüleri de cezanın bir başka nedeni.

İzleme uzmanının hazırladığı raporda; “İslami hassasiyetleri dikkate almayan ilgili sahnenin toplumsal değerleri hiçe saydığını, kullanılan ifadelerin amacını aşarak Türk toplumunun milli ve manevi değerlerine aykırı olduğunu” ifade edilerek yaptırım uygulaması kararı çıktı.

Arka Sokaklar 586. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 16 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 586. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Giray’ın tecavüzüne uğrayan Zeliş, annesi Suat’ın mezarı başında ise intihar girişiminde bulunmuştur. Dizinin yeni bölümünde bu sefer Hüsnü Çoban’ın intikam ateşiyle yanıp tutuştuğu aksiyon dolu sahnelere şahit olcaksınız. 

Hüsnü, tek başına Halis’in peşine düşecek ve sonucu onun için kötü olacak! Hüsnü, kızının başına gelenlerden dolayı tek başına hareket ederek Halis’in peşine düşecek.

Herkes onu Almanya’ya Metin’in yanına gittiğini düşünürken, o bulduğu izleri takip ederek Halis’e adım adım yaklaşmakta. Ekip, kameralardan Hüsnü’nün görüntülerine ulaşır. Telefonunu takip ederek, ne yaptığını anlamaya çalışmaktalar.

Hüsnü ise, Halis’in saklandığı yeri buluyor ve ekibe haber vermeden tek başına operasyona kalkışıyor. Bu durum ona pahalıya patlar. 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 16 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.