Son Yaz 21. bölüm ( sezon finali ) canlı izle

Fox

Fox TV ekranında büyük ilgi gören Son Yaz dizisi bu akşam sezon finali yhapacak. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin sezon finalinde yine heyecan dorukta.

Dizinin hikayesi ve oyunculuk performansları sezon boyunca çok beğenildi. Bir ara düşen reytingler üzse de 2. sezona onay çıkması izleyiciyi çok sevindirdi.

Son Yaz 21. bölüm ( sezon finali ) canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Haziran 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de fox tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Gökhan’ın, Selçuk Taşkın’ı kaçırma amacı, Akgün ve babası ile yüzleşerek geçmişten gelen bir aile sırrını ifşa etmek istemesidir. Fakat planları, Akgün ve Selçuk Taşkın yüzleşemeden bozulacaktır.

Selim ve Canan, Yağmur’un kaçırılması sonrası oturup ilişkileri üzerine konuşacaklar. Canan, ilişkisi ile ilgili radikal kararlar almak üzeredir.

Yağmur ve Akgün bütün yaşananlarının ardından ilişkilerine bıraktıkları yerden devam etmenin hayalini kurarken önlerinde tek bir engel vardır. Akgün’ün ağabeyi hala hayatta ve kayıp! Akgün yaptıklarının hesabını ağabeyinden soracak mı? Yoksa Yağmur’u dinleyip peşini bırakacak mı?

Büyük gün yaklaşmakta. Selçuk Taşkın’ın Halil Sadi’ye karşı gizli tanıklık yapacağı mahkeme günü belli olur. Fakat Selçuk Taşkın’ı Gökhan vasıtası ile susturamayan Halil Sadi, Selçuk Taşkın’ın mahkemeye çıkmaması için elinden geleni yapacak. Selçuk Taşkın, İstanbul’da mahkemeye çıkıp tanıklık yapabilecek mi?

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 04 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.