Ateş ile İpek yine karşı karşıya! Be sefer aşk geliyor mu?

Kanal D

Kanal D'nin sevilen dizisi bu akşam yine izleyiciye keyifli anlar yaşatacak. Ateş yine İpek'e saracak. İpek bir randevu için hazırlanır ve heyecan içindedir.Ancak her zaman olduğu gibi  Ateş İpek'i rahat bırakmaz. İkili arasındaki çekişme izleyiciyi kahkahaya boğacak..

Hekimoğlu 39. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Mart 2021 Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 39. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılacaktır. Doğuştan hiç acı hissedemeyen Aslı’nın bu çok ender rastlanan durumu, hayatını acı içinde geçiren Hekimoğlu için büyük bir merak olur. 

Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın tek isteği, durumu çok ağır olan annesini görebilmek! Bu yüzden hastaneyi birbirine katar. Bir yandan Hekimoğlu, Orhan’ı hastanede yeni çalışmaya başlayan Sevda hemşireyle muhabbet ederken görmüştür ve Orhan’ın tüm  itirazlarına rağmen ikisinin arasında bir ilişki olduğunu iddia eder.

Mehmet Ali yanıldığına dair Hekimoğlu’yla iddiaya girecek. İpek ise yeni tanışacağı bir adamla gideceği romantik randevuya hazırlanır. Hekimoğlu’nun, İpek’i de Orhan’ı da rahat bırakmaya niyeti asla yoktu elbette.. Aslı ve annesi iyileşip tekrar birbirlerine kavuşabilecekler midir? İpek, Hekimoğlu’na rağmen  güzel bir buluşma yaşayabilecek mi acaba? Hekimoğlu ve Mehmet Ali arasındaki iddiayı kim kazanır?

 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 02 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.