Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mı yapacak?

Salı akşamlarının zirvede dizilerinden olan EDHO bu akşam da izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Dizinin final yapacağı söylentileri çıksa da henüz bir açıklama ne kanaldan ne de yapımcıdan gelmedi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 19 Ocak 2021 Salı akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 179. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararacak. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşacak. Bu olay, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çok da Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürecek. Hızır Çakırbeyli, annesinin vefatını hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşmaktadır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucunda! Ebru ise Hızır Çakırbeyli'yi ortadan kaldırmak için hizmetinde olduğu şebekeden izin isteyecek.

Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşamaktadırlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirecek.

Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşecek. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapacak. Ama işler istediği gibi olmayacak.

Bu yazı 19 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.