Payitaht "Abdülhamid" 126. bölüm canlı izle

TRT 1

2 sezondur yayın hayatı devm eden dizi geniş bir izleyici kitlesine sahip. Abdülhamid'in devleti için yaptığı mücadeleler devlet ve millet bekası için ortaya koyduğu cesaret ekranlarda büyük yankı buluyor. Payitaht "Abdülhamid" 126. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 20 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 126. bölümünü sizler için özetledik;

Mason Paşa’nın oyunu ile Abdülhamid’e zehirli iğne yapılmak üzereyken;. Ahmet Paşa saraya haber göndererek bu duruma engel olmaya çalışsa da yeterince hızlı olamaz. İğnedeki ilaca yeterince güvenmeyen saray eşrafından birisi fedakarlık yaparak ve iğnenin kendi üzerinde denenmesini sağlayacak. Abdülhamid yavaş yavaş iyileşirken onu koruyan kişi ise giderek ölüme yaklaşır. Ahmet Paşa, gönderdiği haber sayesinde Abdülhamid’in gözünde yeniden güven kazanmanın yolunu açmıştır. Abdülhamid artık başka paşasının mason olduğundan şüphe eder.
 
Eşref Aziz ve ekibi amele cemiyeti üzerinden oynanmak istenen oyunu bozar, işçilerin borçlanmalarını engelleyebilir. Hechler’e verdiği sözü tutamayan Mika, Tatavlalı ve Zakaryan’dan hesap soracak. Mika’nın planı artık daha büyük! Gayrinizami harpçi olan Eşref Aziz’in başarılarından rahatsız olanlar ona yeni bir vazife verdirecek.Sarayda bir yandan ölüm bir yandan ihanet kol gezerken Meziyet Abdülkadir’in zor günlerinde yanında olmak için saraya gelecek. Fakat geldiğine pişman olacak.
 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.