Kuruluş Osman 45. bölüm fragmanında şok! Yeni bölüm fragmanı çıktı.

Kanalın ilgiyle izlenen dizisinde şok bir ayrılık mı yaşanacak? Bamsi diziye deva mı ediyor?

Kuruluş Osman 45. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Şubat 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 45. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Nikola'nın Ölümcül Planı ne?

Kurduğu zekice planla yeğeni Bayhoca'yı kurtarıp Kulucahisar Kalesi'ne hakim olmayı başaran Osman Bey, Nikola'nın Moğolların ardından Kumanlarla yaptığı ittifaktan haberdar olacaktır. Bölge tekfurlarının da desteği ile Osman Bey ve Kayı Obası'na öldürücü darbeyi indirmeyi planlayan Nikola, Papa'nın ajanlarının yanı sıra, Dündar Bey'den de destek talep etmektedir.

Bala Hatun, Targun'un Hedefinde mi?

Osman Bey'e karşı Bizans'la ittifak yapan Göktuğ ve Targun, Bizans güçlerinin Kayı Obası'na girebilmesi için gerekli istihbaratı sağlarken; Osman Bey, Bamsı Bey'in tuzağa düşürülmesi ile ağır bir darbe alacak. Papa'nın ajanları Süleyman ve Melik ise peşinde oldukları emanetleri ele geçirebilmek için bir fırsat yakaladıklarını düşünerek harekete geçerken; Nikola'dan Bala Hatun'u ortadan kaldırması emrini alan Targun ve Göktuğ da gizlice obaya gelecek.

Tuzağa Düşen Bamsı Bey ölüyor mu?

Osman Bey, Nikola'nın Haçlı ittifakına karşı Kayı Obası'nı nasıl savunacaktır? Tuzağa düşürülen Bamsı Bey'in akıbeti ne olacaktır? Bala Hatun saldırıdan kurtulabilecek midir? Dündar Bey, Nikola'nın teklifine ne yanıt verecektir? Osman Bey, kurulan tuzağı bertaraf edebilecek midir? Obaya gelen gizemli misafir dengeleri nasıl değiştirecektir? Okların hedefi olan Dumrul Alp şehit mi düşecek?

Bu yazı 10 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.