Megan Fox'tan eski eşe sitem!

 Megan Fox'tan eski eşe sitem!

Amerikalı oyuncu ve manken Megan Fox, eski eşi Brian Austin Green'e Instagram'da çocuklarının fotoğrafını kullandığı için sitemde bulundu. Fox, Green'e "Benim ilgisiz bir anne olmam ve senin de ebedi olarak adanmış baba olman şeklindeki yaygın anlatıyı beslemekten zevk alıyorsun" yorumunda bulundu.

 Megan Fox eski eşi Brian Austin Green'e sitem etti

 Fox, Green'e "Benim ilgisiz bir anne olmam ve senin de ebedi olarak adanmış baba olman şeklindeki yaygın anlatıyı beslemekten zevk alıyorsun" diye sitemde bulundu.

 Oyuncu Brian Austin Green'den mayıs ayında boşanan ve rapçi Machine Gun Kelly ile yeni bir aşka yelken açan Megan Fox, eski eşine sosyal medya üzerinden veryansın etti. Fox, Green'e aralarında 4 yaşındaki Journey'in de yer aldığı çocuklarının Cadılar Bayramı'nda çekilen fotoğrafını kendi sayfasında yer vermesine isyan etti.

34 yaşındaki oyuncu, "Neden Journey de bu fotoğrafta olmak zorunda? Onları fotroğraftan kesmek ya da onların olmadığı fotoğraflar seçmek zor değil" yorumunda bulundu.

Megan Fox, "Ben dün onlarla harika bir Cadılar Bayramı geçirdim ve fark ettiysen benim sosyal medya hesabımda yoklar. Çocuklarını sevdiğini biliyorum. Ama onları Instagram’da neden paylaşım için kullandığını bilmiyorum" diyerek paylaşımda bulundu.

Fox, "Benim ilgisiz bir anne olmam ve senin de ebedi olarak adanmış baba olman şeklindeki yaygın anlatıyı beslemekten zevk alıyorsun" dedi ve eski eşine çocukların velayetini yarı yarıya paylaştıkları konusunda hatırlatmada bulundu.   

Bu yazı 02 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.