Babam Çok Değişti 2. bölüm canlı izle

Kanal D

Dizi isim değiştirdi, senaryoya müdahale edildi ama yine de aradığını bulamayacak gibi. Yakın zamanda dizinin yayından kalkacağını tahmin ediyorum. Bu dizinin tutmayacağı belliydi. Komedi dizisi çok riskli yani bugüne kadar bir avrupa yakası, işler güçler vb birkaç dizi tutunabildi. Bu dizilerde senaryo gerçekten üst seviyelerdeydi. Tabi oyunculujlarda öyle.. Ne diyelim yakında ak koyun kara koyun belli olacaktır :) Babam Çok Değişti 2. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 14 Ocak 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız ,izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 2. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Aslı taşınmayı kafasına koymuş, yeni evi bulmuş hatta evdeki eşyaları toplamaya başlamıştır bile. Fakat Mehmet Ali, annesi Arife’ye taşınacakları gerçeğini henüz söyleyememiştir. Arife’ye türlü yalanlarla taşınmayacaklarını söyleyen Mehmet Ali zor anlar yaşar, Arife taşınacakları gerçeğini öğrenecektit. Arife’nin tepkisi merak konusuyken, Mehmet Ali’nin ilk aşkı Deniz tekrardan eve gelecek.

Mehmet Ali, Deniz’den kurtulduğunu zannetse de Deniz ve Aslı daha da yakınlaşacaktır  Bütün bunlar yetmezmiş gibi Aslı, Mehmet Ali’nin yıllığını bulacak ve okumak isteyecek. Evde ortalık karışmışken, Oğulcan’ın eve getirdiği hamster her şeyin daha da arapsaçına dönmesine neden olacak.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 14 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.