Arka Sokaklar 591. bölüm canlı izle

Kanal D

15 sezon yayında kalarak bir rekora imzasını atan Arka Sokaklar dizisi, aynı zamanda başarısını da reytinglerle de kanıtlıyor. Bu sezon birçok kez tüm kişiler kategorisinde birincilikler alan Arka Sokaklar, aksiyonu bol bölümleri ile izleyiciyi hep ekrana kitledi.

Arka Sokaklar dizisinin sezon finali de çok merak edilmekte. Birçok dizi gibi Kanal D’nin sevilen yapımının da Mayıs ayında ekrana ara vermesi bekleniyordu. Dizinin daha yayınlanacak 4 bölümü olduğun ortaya çıktı. 18 Haziranda sezon final bölümü ile ekranda olacak.

Arka Sokaklar dizisi 594.bölümü ile birlikte 18 Haziran cuma akşamı izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. 

Arka Sokaklar 591. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 28 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 591. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Geçmişinde karıştığı örgütsel olaylardan dolayı yurt dışına çıkma yasağı olan Hulki, yasağın kaldırılması için özel güvenlik şirketi sahipleri Pelin ve Adem’e başvuracaktır. Pelin, Hulki’nin süren davasındaki delilleri yok ederek yasağın kaldırılmasını Savcı Faruk’tan talep edecektir. Savcı Faruk, duruma ikna olur ve bir örgüt şüphelisi olan Hulki’nin özgürlüğünü geri verir. Hulki’nin öldürülmesiyle Faruk’un başı belaya girer ve olaya dair kamera görüntüleri ekibimizin elindeyken bir siber saldırıya uğrarlar ve kayıtlar silinir.

Korhan’ın cezaevinde öldürülmesi üzerine Aycan yıkılmıştır. Aycan’a insani bir iyilik olarak Ezgi tarafından gerekli izinlerle kadının cenazeye katılmasını sağlanacak. Aycan’ı taşıyan konvoya saldırı yapılacak. Yaşanan çatışma da Ezgi yaralanır, Aycan ise kaçmıştır.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 28 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.