Akrep 23. bölüm canlı izle

Star TV

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’, perşembe günleri ekrana geliyor. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin yapmakta. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme amakta.

Akrep 23. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Star TV'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 23. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ahmet, Efe’yi üzerine salan kişinin kim olduğunu öğrenmek için Ferda’ya baskı yaparken, Efe hastanede yaşam savaşı verir. Merve, Efe’nin başına gelenlerden ötürü Perihan ve Ferda’yı suçlamaktadır. Ancak ne Perihan’ın ne Ferda’nın durmaya niyeti var! Ve bu kez Ahmet’i yavaş yavaş ölüme götürecek bir yol seçecekler. Perihan, Ahmet’i ortadan kaldırmak için Ferda’ya zehir verecek. Böylelikle arkalarında hiçbir delil bırakmadan Ahmet’in hayatına son verecekler..

Ayşem, Aras’ın evlilik teklifini kabul edecek ve ikili evlilik için hazırlıklara başlayacak. Bu durum Duru’yu iyice çıkmaza sürükleyecek. Perihan ise Duru’ya bu evliliğin gerçekleşmeyeceğine dair söz verecek. Ferda, Ayşem’i hatasından döndürmeye çalışırken, Ahmet bu evliliğin gerçekleşmesi için ısrar etmektedir.

Ferda, bir evlat olarak içinde kalanları gerçekleştirmek istediğini Perihan’a söyleyecek. Böylelikle anne-kız birbirlerinde yarım kalan ne varsa tamamlamak için harekete geçeceklerdir. Birlikte geçirdikleri duygu dolu anlar ise anne-kızı birbirine daha çok bağlayacaktır.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 27 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.