Hekimoğlu 28. bölüm canlı izle

Kanal D

Dizi son bölümlerde oldukça heyecanlı bir hale geldi. Bu akşam izleyeceğimiz bölüm yine bizi ekrana kilitleyecek. Hekimoğlu 28. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Aralık 2020 Salı akşamı saat 20:00'de kanal d'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 28. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hekimoğlu ekibi için sınırları zorlayacak!

Ekip, kafasında kurşun parçaları olmasına rağmen kahkaha atmaya devam eden bir vakayla ilgilenmektedir. Mehmet Ali’nin vakaya karşı önyargılı olduğu kimsenin dikkatinden kaçmayacaktır. Oysa vaka Mehmet Ali’nin geçmişindendir..

Hekimoğlu olay yeri incelemeye Mehmet Ali’yi gönderecek. Fakat Mehmet Ali vakanın evinde hastalığın sebebinden çok daha fazlasını bulur ve hastalık ona da bulaşır ne yazıkki. Tanı koymak için sınırları zorlayan Hekimoğlu, hastane yönetimine karşı İpek’i zor durumda bırakacaktır.

Hekimoğlu hastalığın nedenini bulabilecek midir? Karantinadaki Mehmet Ali, geçmişiyle barışabilecek midir? Mehmet Ali’ye kızgın olan Zeynep, onun hayatını kurtarmak için adım atacak mıdır? Emre, Hekimoğlu’nu karşısına alıp İpek’in teklifini kabul edecek midir?

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 08 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.