Kağıt Ev 4. bölüm canlı izle

Kanal D

Dizi izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Hikayesi bir hayli gerilimli olan dizide Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu başarılı performansları izleyiciden tam not alıyor.

Ayrıca 17 yaşındaki genç oyuncu Helin Kandemir de Cemre performansı ile göz önündeki isimlerden biri. Dizinin en şanslı ismi de genç oyuncu Helin. Zira role çok iyi oturdu ve gündeme bomba gibi düştü. Kandemir eleştirmenlerden de tam not aldı.

Hikaye ve oyunculuklar çok iyi ancak dizi hakettiği reytingleri alamıyor. Aynı gün yayınlanan uzun süredir de ekranda olan yapımlar sebebiyle reytingler düşük. Umarım dizi yakın dönemde toparlar.

Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun etkileyici performansları bile izleyicileri çekmek için yeterli olmuyor. 

Kağıt Ev 4. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 4. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İnci’nin cansız bedenini bahçedeki bostandan çıkarıp, intihar süsü verebilecekleri bir yere taşırken kaza geçiren Cihan ve Aylin; bu tehlikleli hamlelerini hem kızları Cemre hem de oğulları Mert için yaparlar. Oysa yaptıkları her hamle ile baş edilmesi imkansız çıkmazlara girmektedirler.

Azra, programında bulduğu sürpriz konukla okların Mert’in üzerine çevrilmesine sebep olacaktır.

Annesini ve doğmamış kardeşini vahşice öldüren babasının hayatına tekrar girmesi Aylin’in en büyük kabusuyken; Cemre’nin durumu kabuslarını gerçeğe mi dönüştürecek? Cemre’nin katil geni araştırmasının sonucu ne çıkacak? Cemre’nin tedavisi mümkün olacak mı? Cihan, Aylin’in babasıyla ilgili gerçeği nasıl öğrenir? Cezaevinden Fırtına ailesinin hayatına dahil olan Remzi’nin Cihan Fırtına’ya hazırladığı sürpriz, karı kocanın ilişkisini nasıl etkiler?

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 10 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.