Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 178. bölüm canlı izle

Dizinin 10 sezon süreceği söylentilerine Oktay Kaynarca şöyle cevap verdi; '' Ben cevap veremem ona ama olabilir, 15 sezon da devam edebilir. Herkesin yolculuğu bir yere kadardır. 15 sezon devam eden diziler yok mu, var. Karşılığı var ki devam ediyor. Durup dururken kendi kendine devam etmiyor. Bir karşılığı varsa, seyirci tarafından da ilgi görüyorsa olabilir” dedi.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 178. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 29 Aralık 2020 Salı akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 178. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İhaneti kaldıramayan Tipi'nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozacaktır. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi'nin oylamasında yakalamak isteyecek. Tipi'yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep edecektir. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapacak.

Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele edecek. Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi olacaktır. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora sokacaktır. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmayacaktır. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi'nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı'yı sıkıştıracaktır.

Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapacak. Okların Bahar'ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin yine de içine kurt düşecektir. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşacaktır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacak.
Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru'ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar'a mı doğrultacağına henüz karar veremez..

 

 

Bu yazı 29 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.