Payitaht Abdülhamid 122. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT 1'de Cuma akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamid ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Abdülhamid dönemi ve önemli olaylarını tarihi geerçekleri izleyebileceğiniz, dönemini yansıtan bir dizi.Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Saray önünde patlatılan arabanın tahkikat raporu Abdülhamid’e gelir ancak  Cesedin Hechler’e ait olup olmadığı belli değildir. İngilizler Hechler’in yeniden sefir olması için evraklarının tamamlanarak Osmanlı’nın sefiri öldürerek de savaş suçu işlediğini, Abdülhamid’e iletirler. İngilizler hadiseyi kamuoyuna ilan etmemek için şart koşacaktırlar. Akabe'den çekilmeleri…

Kendisinden emin olan Sultan Abdülhamid, Hechler’i yeniden ortaya çıkarmak için bir oyun planlar. Sarayda gazetecilerin de katılacagı bir davet düzenler.

Artin’i korumak üzere görevlendirilen Söğütlü ve ekibi Eşref Aziz’in gayrinizami harpçi olduğunu öğrenmiştir.Söğütlüler, Eşref Aziz’i attıkları hapisten çıkaracktır. Ancak diğer taraftan üçlerin kilit isimleri Zakaryan ve Tatavlalı Eşref Aziz’i öldürmek için tuzak hazırlarlar. Abdülhamid’in iyi niyetli tavrı Fatma’nın onun hakkındaki olumsuz düşüncelerini değiştirmeyeyetmeyecektir. Fatma haremde beli hançerli dolaşmaya başlar. Bidar’ın onunla ilgili şüpheleri iyice artar.

Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 23 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.