TV8 canlı izle

TV8

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalı yayınladığı yarışma programlarıyla ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde en çok izlenen kanalların başında gelmektedir. Ulusal kanal olarak yayın hayatına devam eden bu kanalda içerikler eğlence ve yarışma üzerine kurgulanmıştır. 

TV8 kanalının rayting rekorları kıran ve yayınlandığı günlerde birinciliği elden bırakmayan Survivor yarışması seyirciler tarafından talep gören bir programdır. Survivor 2020'de şampiyon Cemal Can Canseven olmuştu. Pandemi sebebiyle haftanın hergünü yayınlanan yarışma hergün rekor kırmıştı. Survivor 2021 ne zaman başlayacak sorusu yarışmanın fanatikleri tarafından sürekli aranıyor. Önceki yıllardan analiz yaparsak Kasım ve Aralık ayında yarışmacıların isimleri belli olmaya başlar ve Survivor 2021 ünlüler ve gönüllüler belirlenir. Ocak ayında da Survivor 2021'in başlamasını öngörmekteyiz. Acun Ilıcalı bu konuda sessiz olsada önceki yıllarda süreç bu şekilde ilerledi.

Suvivor dışında TV8 kanalında yine rekorlar kıran yarışmalar var. O Ses Türkiye, Yemekteyiz, Masterchef Türkiye, Yetenek Sizsiniz bu programların başında gelmektedir. Yarışma programları dışında TV8 kanalında gerçek yaşam hikayesinden yapılan iki dizi bulunmaktadır. Bu diziler Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda'dır.

Bu programların dışında kanalda en çok izlenen iki program daha vardır. Bu programlar Survivor yarışmasından hemen sonra yayınlanan Survivor Extra ve Gündüz kuşağında yayınlanan Survivor Panorama'dır.

Sizde TV8 kanalının tüm programlarını canlı olarak izlemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayıp kesintisiz ve donmadan tv8 canlı izleyebilirsiniz.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.