Seray Kaya Kuruluş Osman İçin Ne Dedi?

Kuruluş Osman dizisine bu sezon dahil olan Seray Kaya dizi hakkında açıklamalarda bulundu!

Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, Kuruluş Osman'ın kadrosuna bu sezon dahil olan Seray Kaya, Bozdağ Film Youtube kanalına verdiği özel bir röportajda şunları söyledi.  Dizide Osman Bey’in ağabeyi Savcı Bey’in eşi Lena'yı canlandıran Seray Kaya, “Kayı Obası’nda bambaşka bir hatun izleyecekler. Gelecek bölümleri heyecanla bekliyorum” açıklamasında bulundu.

Kuruluş Osman’da Osman Bey’in ağabeyi Savcı Bey’in eşi Lena'yı canlandıran  Seray Kaya, “Böyle bir projeye dahil olduğum için heyecanlı ve mutluyum. Bir oyuncu için çok heyecan verici bir durum. Çok fazla deneyim içindesin, aynı zamanda çok şey öğreniyorsun. Bir oyuncu için bu çok kıymetli bir şey” sözleriyle açıklamada bulundu.

Kuruluş Osman ile ilgili; Projenin beni en heyecanlandıran tarafı hazırlık süreciydi. Bu atmosfere alışmak için çok çalışıyorum.. At binmeyi öğreniyorum, aksiyon derslerimiz alıyorum. Bu atmosferde bulunmak burayı yaşamak ayrı bir heyecan veriyor” dedi. Seray Kaya, ilgiyle izlenen Lena ile ilgili  “Kayı Obası’nda bambaşka bir hatun izleyecekler. Gelecek bölümleri heyecanla bekliyorum”dedi.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonda da atv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

Bu yazı 23 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.