Masumiyet 13. final bölüm canlı izle

Fox

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın rol aldıkları dizide, öldüresiye dövülen Ela’nın, yaşadığı şiddet sonrasında adalet arama mücadelesi ekrana taşındı.

Fakat dizi devam ettikçe hikayede sürükleyici olan yanını yitirerek, beklenen reytingleri de yakalayamadı. Fox TV’nin dizisi, Yasak Elma’nın sezon arası vermesinin ardından gün değiştirdi ve Pazartesi akşamları yayınlanmaya başlanmıştı. Ancak bu da çözüm olmadı ve dizi final kararı aldı.

Bayram öncesi diziyle ilgili karar alınacağı ve son bölümün reytingine bakılacağı gündemdeydi. Bayram sonrası yayınlanan bölüm de beklenen reytingi alamayınca final çkaçınılmaz oldu. Dizi bu akşam final bölümü ile ekranda olacak.

Masumiyet 13.  final bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 24 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 13. final bölüm fragmanını sizler için özetledik; 

İlker’in akıl almaz evlenme teklifiyle deliye dönen Bahar, Ela’ya güvenemez ve sert tedbirler almak zorunda kalır ancak ne İlker’in hesaplarına, ne de Timur’un çıkarları uğruna Ela’yı kullanmasına engel olamayacaktır. Ela, uzun gel gitlerin ardından içindeki bütün soru işaretlerine rağmen, İlker’in telkinlerinin etkisinde kalır ve teklifini kabul eder. Bu akıl almaz evlilik, Ilgaz cephesine ihtiyacı olan algı yönetimini sağlasa da, Ilgaz’lar hiç beklemedikleri yerden altından kalkamayacakları bir darbe almalarına sebep olur.

İlker ve Ela’nın evlenmesi sadece Bahar için değil, İrem için de yıkımdır. Dengesini tamamen kaybeden İrem, nihayet iyileşmek adına büyük bir adım atarken, yaptığı misilleme ile Ilgaz’ları karıştırır. Diğer yanda, Harun’un olay gecesindeki payı tüm çıplaklığıyla ortaya çıkarken, yolu Ela’nın yaşadığı felaket gecesinden geçen herkes için hesaplaşma vakti gelmiştir. Kızının evliliğiyle köprüleri atmış olan Bahar, son sözünü mahkemede söyleyecek ve olay gecesiyle ilgili ezberler bir kez daha bozulacak..

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 24 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.