Benim Adım Melek 56. bölüm canlı izle

TRT 1

Nehir Erdoğan, Kutsi, Nizam Namidar, Mehmet Çevik, Kaan Çakır, Rabia Soytürk, Mustafa Mert Koç gibi isimlerin yer aldığı dizinin reytingleri düşmüş olsa da belirli bir izleyici kitlesine sahip.

Benim Adım Melek 56. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:0'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parçave reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 56. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Defne’yi konağa geri getirmeye çalışan Zümrüt tam başaracakken olan biteni öğrenen Ömer’in verdiği karar her şeyi içinden çıkılmaz bir hale sokacak, işler karşacaktır.

Herkes Alpay ölecek mi diye korkuyla beklerlerken sonunda güzel haberler alınır. Alpay uyanmıştır. Ancak Halil’in hapisten kurtulması Alpay’ın vereceği ifadeye göre şekillenecektir. Kenan Vildan ile karşılaşır ve sonunda onunla konuşmaya karar verir. Bu konuşmadan sonra Kenan, kendisini aşkla beklediğini sandığı Vildan’ın mektuplardan haberi bile olmadığını anlayacak mıdrı?

Şirhanlar ve Karadağlar Alpay’ı ifade konusunda ikna etmeye çalışırken yalnız değiller. Kenan da Alpay’ı sıkıştırmaktadır. Her attığı adımda karşısında Kenan’ı bulmaktan sıkılan Alpay, Kenan’dan kurtulmak için nasıl bir plan yapar? Cumali, Seyitali ve Kerem birbirlerinden habersiz Alpay’ı ifade konusunda ikna etmek için konuşmaya gidecektir. Hangisinin söyledikleri Alpay’ın kararında etkiler?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 10 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.