Sefirin Kızı 46. bölüm canlı izle

Star TV

Dizinin reytingleri gittikçe daha dibe vuruyor. Reyting sorununu bir türlü aşamayan Sefirin Kızı için son yaklaşıyor. Ne yapılırsa yapılsın reyting sorununun önüne geçilemiyor. Bakalım kanal nasıl bir karar alacak?

Sefirin Kızı 46. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 29 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 46. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Sancar, Sedat’ın korkunç planıyla bir anda kendini kaçak durumda bulacak. Ona en büyük gücü veren ise Mavi’nin onun masumiyetine koşulsuz inanması olacaktır. Mavi ise bir yandan Melek’in bu durumdan etkilenmesini önlemeye çalışırken bir yandan da gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.

Hastaneye kaldırılan Sedat, Güven’in planından habersiz hayat mücadelesi verir. Güven durumu lehine çevirmek ve her şeyi kontrol altına almak için gözünü karartacak. Sancar’ı bulmak için yaptıkları da başka canların yanmasına sebep verecek.

Elvan, Yahya’nın tepkisiyle kendi hayatına dair yaptığı tercihleri sahiplenecek. Sonrasında yaşayacağı büyük yüzleşmeyle de omuzlarından geçmişin yükünü atacak. Bu sırada Bora’nın aklına ektiği bir şüphe ise onu başka bir telaşa düşürecek.

Sancar için bütün umutlar tükenirken Mavi, Sancar’ın kurtuluşu için her şeyden vazgeçmeye razıdır. Hem Sancar hem de Mavi, içine düştükleri cendere yüzünden kendi yok oluşlarına neden olacak kararların eşiğine gelecekler.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 29 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.