Büyük Selçuklu 14. bölüm canlı izle

TRT 1

Beykoz ve Riva'da ormanlık alana kurulu platolarda çekimleri gerçekleşen dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Heyecan ve aksiyon sahnelerindeki başarılı çekimler ve oyunculuklar ise göz dolduruyor. Büyük Selçuklu 14. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın. 

Diziyi 28 Aralık 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 

Dizinin 14. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hasan Sabbah’ı yakalayıp gerçek kimliğini açık etmek üzere olan Sencer’i Melikşah durdurmuştur. Daha sonra Sencer’in Seyduna’nın peşine düşmesine izin vermeyen Melikşah, Arslantaş’ı kaçırarak devlete itaatsizlik eden ve Tacülmülk’ü darp eden Sencer’e nasıl bir ceza uygulayacak? Nizamülmülk’ü ve Sencer’i yaralamak suretiyle aranan Arslantaş bulunabilecek mi?

Terken’in başarılı tertibi neticesinde zehirlenmiş olan Nizamülmülk ölecek mi? Nizamülmülk’e zehirli sıvıyı içiren Turna’nın akıbeti ne olacak?

Yıllarca esaret altında yaşadığı zindandan kaçmayı başaran Arslantaş’ın annesi Leyla’nın peşine düşmüş olan batıniler, Leyla’yı bulabilecekler midir? Leyla’nın akıbeti ne olacak? Arslantaş annesi Leyla’yı batınilerin elinden kurtarmayı başarabilir mi?

Şelemzar’daki çelik ambarının patlaması sonucunda Melikşah’ın öfkesini üzerine çeken İlteber’in zor günleri devam edecek. Borçlarından ötürü kendisini köşeye sıkıştıran Faysal’ın darülhicreyi istemesi İlteber’i içinden çıkılmaz bir kıskacın içine hapsetmiştir. İçine düştüğü durumdan çıkmak için başkaca çaresi kalmayan İlteber, darülhicreyi Faysal’a verecek mi?

Şelemzar patlamalarında dahli olduğu anlaşılınca Melikşah’ın tepkisini üzerine çeken Andreas, Bizans imparatorunun kendisini gözden çıkardığını ve Melikşah’ın kellesini almak için harekete geçeceğini anlar. İçine düştüğü bu amansız vaziyetten kurtulabilmek için ne yapacak? Yoksa Andreas yolun sonuna nihayet gelmiş midir?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 28 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.