Kırmızı Oda 29. bölüm canlı izle

TV8

Kırmızı Oda'da Aslıhan Gürbüz’ün Kumru karakteri ile çok beğenildi ve uzun süredir hikayede yer alıyor. Aynı şekilde Sadi karakterinin çok beğenilmesi ile birlikte Erkan Petekkaya ile ilgili de önemli bir karar alındığı ortaya çıktı. Diziye ilk olarak kısa süreli dahil olan Sadi karakterinin çok beğenilmesi üzerine süresi uzatıldı. Erkan Petekkaya ile de 5 bölüm olarak yapılan anlaşma revize edilerek uzatılmış. 

Erkan Petekkaya’nın ortaya koyduğu Sadi performansı gerçekten de diziye çok iyi oturdu ve hikayede önemli bir farkındalık oratay koydu. Petekkaya her zamanki gibi başarılı ve performansı parmak ısırtıyor.

Dizide alınan ikinci karar ise yeni bir karakterin daha yapıma katılması yönünde… Bu yeni karakteri canlandıracak isim de Erol Afşin.

Kırmızı Oda 29. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 19 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 29. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kumru (Aslıhan Gürbüz), Fahri’nin hayatına nasıl girdiğini, kızı ve kendisi için yaptığı iyilikleri Doktor Hanım’a anlatır; Fahri’nin söylediği sözler ise Kumru’yu şaşkına çevirir.

Nazlı (Pınar Deniz), Doktor Hanım’ın tavsiyeleriyle içindeki öfkeden kurtulup tek başına yeni bir hayat inşa eetmeye karar verir.

Haluk, Nazlı’daki bu değişimi görüp ondan etkilenmiştir. Sadi (Erkan Petekkaya), Mehmet’le birlikte bir çete liderinin eline düştükten sonra başlarına gelenleri Doktor Hanım’a anlatmaya başlar.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 19 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.