Alev Alev 27. bölüm canlı izle

Show TV

Alev Alev dizisi finale doğru gitmekte. Dizinin final bölümünü 27 Mayıs perşembe günü 28. bölümü ile final yapacak. Final öncesi ise duygusal sahneler izleyiciyi derinden etkileyecek.

Alev Alev 27. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 20 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de show tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 27. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ömer, Çelebi’nin peşine düşecek..

Yaşadığı ortaya çıkan Çelebi, yurt dışına kaçmak için tüm yolları denemeye başlamıştır. Ömer, Çelebi’yi kaçmadan yakalamak için gözünü karartırken, beklemediği bir isim ona destek olacak. Cemre, ameliyata alınan Ozan’ın yanına koşarken karşısında öfkeli Seher’i bulacak.

Çelebi’den korktuğu için mahalleye de dönemeyen Cemre, kamuoyunun dikkatini üstüne çekecek bir hamle yapacak. Tomris ve ekibi ameliyatta Ozan için ellerinden gelen her şeyi yaparken, Yedikule Mahallesi’nin gözü kulağı çıkacak sonucu bekler.

Rüya’nın Ömer’i polise şikayet etmesi sebebiyle ikili arasındaki gerilimin yükseldiği sahnede Rüya, Ozan için endişelenen Ömer’i teselli edecek. Ömer, gözyaşlarına hakim olamazken yaşanan duygusal anlar seyircileri etkileyecek. Rüya’nın Ömer’i neden şikayet ettiği ise akıllarda soru işareti yaratıyor.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 20 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.