Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm canlı izle

3 sezondur ATV'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam 70. bölümü ile ekrana geliyor. 70. bölüm fragmanı ile heyecan yaratan ve merak uynadıran diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Demir'in gazetecileri çağırıp oğlu Adnan'ın babasının Yılmaz olduğunu açıklamasıyla  Çukurova çalkanır. Herkes bu olayı konuşurken, Yılmaz, Adnan'ı alıp konaktan ayrılacaktır. Onu sadece Saniye görür ama o da görmezden gelmeyi tercih eder. Gazeteciler bahçeden ayrılırken Adnan'ın kayıp olduğu fark edilir, Züleyha bir kez daha yıkılacaktır! Herkes Yılmaz'dan şüphelenecektir. Demir, Gülten'in ona yardım ettiğine inanırken  Saniye hiç sesini çıkaramaz, Züleyha, Yılmaz tarafından da evladı ile sınandığı için bir kez daha yıkılacaktır! Artık gözünde Demir ile Yılmaz arasında bir fark kalmamıştır.

Fekeli'yle düştükleri tuzaktan amcasının hayatını kurtaran Fikret, onu Adana'ya yollayıp adamların peşine düşer. Ancak bir türlü geri dönmeyince Fekeli, jandarmaya haber verecektir. Fekeli yeğeninin hayatından endişe ederken, Behice'nin ise komplo teorileri için eline fırsat geçecektir.

Fekeli konağında gündem, Fikret'in kaybolması ve Fekeli ile düştükleri pusu konusudur. Ancak Yılmaz da ortada görünmez. Behice, Fikret'in hikayesinin peşindedir ama Müjgan'ı asıl ilgilendiren başka bir şeydir. Demir, Yılmaz'ın oğlunu kaçırdığı haberi ile Fekeli konağına elinde silah ile gelecektir! Fekeli de bu durumda, ne diyeceğini bilemez...

Hünkar'ın gizli bir görev verdiği, kimsenin tanımadığı adamlarından biri gelecektir. Hünkar onunla buluşup, beklediği belgeleri alarak konağa dönecektir. Çukurova'da yine ortalığı ayağa kaldırabilecek gerçekler vardır ve bunlar sadece Hünkar'ın elindeki dosyada mıdır?

Demir, tüm basının önünde oğlunun babasının Yılmaz olduğunu açıklayarak, kendisini Züleyha ve oğluna kol kanat germiş, aşık bir adam olarak anlatıp adeta temize çekmiştir. Tüm Çukurova'nın gündeminde artık bu konu vardır, Sevda ve Hünkar savaşı unutulur. Demir, annesi ile barışınca, Sevda'nın yanına da gitmeyecektir. Gidemediği için de öyle bir şey yapar ki, davranışı, Sevda'nın gözünde kendisine Hünkar'ın yaptıklarından farksız kalır.

Evlat sınavlarında biri bitmeden biri başlayan Hünkar ve Fekeli bir kez daha buluşurlar. Geçen zaman içinde Fekeli, Hünkar'ın pişman olduğunun farkındadır. İki eski aşık, halen birbirlerinde teselli bulmak ister. Fekeli, Hünkar'a artık kendileri için yaşamaları gerektiğini söyleyerek ona evlenme teklifinde bulunur.

Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin 70. bölüm fragmanı

 

Bu yazı 29 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.