Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm canlı izle

TRT 1

Selçuklu dönemini ekrana taşıyan dizi ilgiyle ve merakla izlenmeye devam ediyor. Tarihi dizilerin yeri her zaman farklı olmuştur. Bu dizi de çok başarılı bir prodüksiyona sahip. Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın. 

Diziyi 11 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 16. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hasan Sabbah, yapmaya mecbur olduğu eylemler neticesinde Nizamülmülk ve Sencer’in şüphelerini üzerine çekmiştir. Son olarak; başında olduğu Batıni teşkilatlanmasının birçok sırrını içinde barındıran Sırlar Kitabı’nın Selçuklu’nun eline geçmek üzere olduğunu bilen Hasan Sabbah, bizzat harekete geçmiş ve kitabı Sencer’den önce bulmayı başarmıştır. Ne var ki; kitabı kurtardığı sırada, Sencer’e yakalanmıştır. Sencer, Hasan Sabbah’ın sırrını açığa çıkarabilecek mi? Hasan Sabbah üzerine yöneltilecek olan kuvvetli suçlamalardan kurtulabilecek mi?

Öte yandan Elçin, Terken’in işlediği tüm suçları canı pahasına Melikşah’a anlatmıştır. Suçları aşikâr olmak üzere olan Terken, içine düştüğü bu durumdan nasıl kurtulacak? Adının karıştığı affedilemez suçlar neticesinde başhatunluk makamından azledilecek olan Terken’in yerine geçecek olan yeni başhatun kim olacak? Gelecek olan yeni başhatunla birlikte saraydaki dengeler hangi yönde değişecek?

Şelemzar madenlerini eline geçirmeyi başarmış olan Faysal, Selçuklu Devleti’nin dikkatini üzerine çekmiş. Son olarak Rüstem’in madenlerine ait altının yük taşıyan arabalardan çıkmış olması Tapar’ı kendisine karşı kışkırtmış ve Tapar tarafından cezalandırılmıştır. Faysal kendisine yöneltilen şüphelerden ve uygulanan baskıdan kurtulabilmek için nasıl bir yol izleyecek?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 11 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.