Kuruluş Osman 52. bölüm canlı izle

Dizinin reytingleri çok iyi ve her hafta zirvede. Heyecanla izlenen ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen Kuruluş Osman’da bu akşam heyecan ve aksiyon izleyiciyi ekranda tutacak. Umur Bey’in Dündar Bey’in ihanetine dair kanıtı Osman Bey’e teslim etmesi ve Osman Bey’in Konstantinopolis’ten gelen Bizans birliklerine yaptığı baskın bu akşama damga vuracak.

Kuruluş Osman 52. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 31 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 52. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Osman Bey, Umur Bey'in İnegöl Kalesi'ne teslim edeceği atlara el koyar; Togay'ın saldırısını püskürten Kayılar, başta Abdurrahman Gazi olmak üzere şehitlerin acısıyla sarsılmıştır. Umur Bey, İnegöl Kalesi'ne sızmak için Nikola ile ticarete devam kararı alır ancak bu planını Osman Bey'le paylaşmadığı için ikili arasındaki gerilim devam edecektir.

Dündar Bey, Osman Bey'i bertaraf etmek için Togay'ı kullanmayı planlamaktadır. Savcı Bey, destek birliklerinin İnegöl'e yaklaştığı bilgisini getirince Osman Bey alplerini toplayarak harekete geçecek.

Şey Edebalı, Osman Bey ve Umur Bey arasındaki gerilime son vermek için ikisini de birbirinden habersiz dergahına davet edecek. Umur Bey burada Malhun Hatun'un ele geçirdiği zihgiri Osman Bey'e teslim edince, obadaki hainin Dündar Bey olduğu ortaya çıkacaktır.

Osman Bey, amcası Dündar Bey'in ihanetini öğrendiğinde ne yapar? Osman Bey, düğün toyuna baskın yapan Togay'dan nasıl intikam alır? Konstantinopolis'ten gelen Bizans kuvvetlerinin İnegöl'e erişmesini engellemek için ne plan yapılır? 

 

Bu yazı 31 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.