Arka Sokaklar 572. bölüm canlı izle

Kanal D

Yıllara meydan okuyan dizi 2021'de de izleyici ile ekranlarda buluşmaya devam ediyor. Dizide aksiyon ve macera yine dorukta. Arka Sokaklar 572. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de kanal d'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıy tıklayınız.

Dizinin 572. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hakan ve Ceren’den intikam almayı kafasına koyan Zafer, tahliye edilecek. Hakan’a tuzak kurup suçlu durumuna düşürecek. Hakan şimdi mesleğiyle Ceren arasında sıkışıp kalır. Engin ve Başak üst üste gelen sıkıntılar yüzünden sürekli erteledikleri nikahlarını İhsan’ın da serzenişleriyle Rıza Baba’nın evinde, dostlarıyla sade bir törenle yapmaya karar verecekler. Bu keyifli durum herkesin umutlarını yeniden yeşertecek.

Bir mahalle kavgası ihbarına gelen ekibimiz, birbirine giren İrfan ile Bekir’i barıştırır ve kavgayı dağıtırlar.  İrfan karısı ve küçük kızlarıyla yaşayan temiz bir adamdır ve silahı vardır ama kullanmamaktadır. Bekir, İrfan’ın ev sahibi. İrfan iki aydır kira verememiş ve kavga aslında bu yüzden çıkmış. Bir süre sonra İrfan kızı Burcu’yu kanlar içinde acil servise getirecek. Karısı Tülay’ı da başında bırakıp kaçacak. Selin, İrfan’ın peşine düşer. Burcu’nun kurtulduğunu, evlat katili olmadığını söylemeye çalışır. İrfan tam çözülmüşken Bekir saklandığı yerden bıçakla çıkar, İrfan’a saldırmaya çalışır. Ama bu saldırıda arada kalan Selin olur.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 08 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.