Maraşlı yeni fragman yayınlandı! Maraşlı 'da şok sahne!

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan Maraşlı izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizi reytinglerde ilk 5 içerisinde yer alıyor. Ve bu istikrarla zirveyi zorlayacak gibi.

Maraşlı 5. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Şubat 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 5. bölüm fragmanını sizler için öztledik;

Mahur, Maraşlı ile birlikte arkadaşı Kemal'in sergisine gidecek. Kemal, Mahur'u bir sanatsever ile tanıştıracak. Kemal'in tanıştırdığı kişi Maraşlı ve Mahur için gergin dakikaların başlangıcı olur. Maraşlı ve Mahur sergide kiminle tanışacaklardır? Mahur, annesiyle ilgili ne öğrenecektir? Duruşma günü gelir.. 

Savaş, eğer Mahur ifadesini geri çekmezse Mahur'u öldüreceğini söylemiştir. Mahur ifadesini değiştirecek midir? Savaş tutuklanacak mıdır? İlhan, Ozan'ı arayacak, Maraşlı konuşmaları duyacaktır. Ozan'ın nerede olduğunu öğrenecek. Maraşlı, Nevzat'a bir kulübe ayarlatacak. Ozan'ı alıp kulübede sorgulamayı planlar. Maraşlı'nın Ozan'la ilgili planı ne? Savaş bir anlaşma yapmak istemektedir. Bu anlaşma ile artık Maraşlı'nın hayatı tehlikeye girer. Savaş, planında başarılı olmak için kimi kullanacaktır? Maraşlı bu tehlikeyi nasıl ortadan kaldırır?

Bu yazı 08 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.