Maraşlı 11. bölüm canlı izle

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın yeni bölümünde heyecan dorukta.

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan 11. bölümünde neler yaşanacağını merakla bekleyen izleyiciler, heyecanla akşamı bekliyor… Maraşlı, büyük bir karar veriyor! Bu kararın da önemli sonuçları olacak elbette! İntikam yemini eden Maraşlı, ilk kez Necati ile de temasa geçecek… Maraşlı, Mahur’u bu işe bulaştırdığı için de büyük pişmanlık içerisinde..

Maraşlı 11. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 22 Mart 2021 Pzazrtesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki baçğlantıya tıklayınız.

Dizinin 11. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Maraşlı, vurulan Mahur’un intikamını almak için yemin eder. Sami’nin adamları tarafından vurulan Mahur ameliyata alınmıştır. Aziz, Firuzan ve İlhan’ın; Mahur’un yaralanmasından dolayı sorumlu tutacağı bölümde Maraşlı bu hain pusunun bedelini çok ağır ödetmeye kararlıdır ve bunu yapacaktır.

Sami’nin peşini bırakması için Savaş’ın, Maraşlı’nın evine saldırı düzenleteceği bölümde taş taş üstünde kalmaz. Evinin kurşun yağmuruna tutulmasıyla daha da hırslanan Maraşlı büyük bir çatışmanın hazırlığını Nevzat ile birlikte yapacaktır. Tansiyonun yükseleceği bölümde; Heyecan dolu bölümde; Maraşlı ve Savaş’ın karşıya karşıya geleceği çatışmada nefesler tutuluyor.

.

Bu yazı 22 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.