Masumlar Apartmanı 36. bölüm canlı izle

TRT 1

Masumlar Apartmanı bu akşam özetsiz yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünü kaçırmamak için tamda 20:00'de çekran başında olun!

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başında tutacak. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı”nda bu hafta işler yine karışacak.

Masumlar Apartmanı 36. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 1 Haziran 2021 Salı akşamı saat 20:00'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 36. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Gülru ve Tomris’in ani gelişi, Naci ve Safiye arasında büyük bir gerilime sebep olacak. Safiye, Naci’yi tedaviye ikna etmek için, aralarının bozulmasını bile göze alarak elindeki en güçlü kozu kullanacak. Naci, Safiye’ye kararını açıklamak için çok özel bir yer seçecektir.

Hiç beklemediği bir anda Esat’ın annesi Şennur’la tanışan Gülben, bu tanışmayı kazasız belasız atlatsa de asıl sınavı Şennur’un yemek davetinde verecek. Yemek davetinde Gülben’in yaşayacağı sıkıntılı anlar dizinin hayranlarını etkileyecek..

İnci ise Han’a bir sürpriz planlamıştır. Ancak bu planı gerçekleştirebilmek için Safiye’nin olmazsa olmaz kurallarından birini aşması gerekir.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 01 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.