Gönül Dağı 10. bölüm canlı izle

TRT 1

Gönül Dağı dizisinin final yapacağına dair açıklanan resmi bir açıklama yok.TRT 1, yayınladığı dizilere uzun süre sahip çıkan bir kanal olduğu için, alınacak reytinglere göre bir gidişat izlenecek. Bugüne kadar yayınlanan bölümlerinde reyting sonuçları ortalama bir seviyede olduğu için, dizi reytingini artırmazsa 18-20 bölüm sonrasında final kararı vermesi muhtemel. Dizinin önümüzdeki günlerdeki süreci final kararının açıklanması ya da dizinin devam etmesi konusunda oldukça önemli bir yere sahip. Gönül Dağı 10. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Aralık 2020 Cumartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 10. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Halime ve Gülsüm, Taner ve Dilek’in aşk yaşadığını öğrendikten sonra her ikisi de evlatlarını korumak için onlarla ciddi bir konuşma yapacaklardır. Annelerinin bu tavrı Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecek?

Cemile’nin rahatsızlıklarından şüphelenen Döndü, onun hamile olduğunu düşünmeye başlayacak. Muammer’e dede olacağı müjdesini verecek... Hüseyin, Muammer’in dede olacağını öğrenince karşı atağa geçer ve ondan önce dede olmak için Ramazan’ı evlendirmeye çalışır. Günışıl ile beraber Ramazan’a kız aramaya başlayacaklardır.

Tüm bu olanlardan habersiz Asuman’ı yeniden müzikle barıştırmanın derdine düşen Ramazan’ı bekleyen sürpriz ne? Ciritçi Abdullah ve Serdar’ın çıktığı uzun yolculuk nasıl son bulacak? Taner ve Dilek’in aşkını reddeden Halime ve Gülsüm bu aşkı bitirmek için ne yapacak?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 26 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.