Akıncı 11. bölüm canlı izle

Dizi bir türlü istediği reytingi yakalayamadı. Beklediği çıkışı yapamayan dizinin reyting sorunu çözülemiyor. Aksiyon ve macera hız kesmeyen dizide çareler tükenmek üzere mi? Diziye kanalı inancı tam ancak daha ne kadar ite-kaka gider bu dizi bilinmiyor. 

Akıncı 11. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 12 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parçave reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 11. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kemal, Cüneyt'in kurduğu kumpas yüzünden görevden alınıp cezaevine gönderilecek. Kemal'in cezaevine girmesi onu sindirmek için ilk hamle olacaktır. Cüneyt daha fazlası için harekete geçecek.

Güneş, Cüneyt'le ilgili incelemesini derinleştirip bu konuda Nergis'ten destek isteyecek Taşkın'la birlikte Kemal'e kurulan kumpası açığa çıkarmak için mücadele edecek ve Cüneyt'in itiraz edemeyeceği sağlam delillere ulaşacaklardır.

Akıncı gizlice onlara destek verecek. Nergis, Fatih'e açılan soruşturmada kendisini suçlu hissedip Fatih'in aklanması için haber yapacaktır. Orhan, Lukas'la ilgili yeni bir iz bulur. Akıncı, Lukas'ı bulmak için harekete geçecektir.

Bu yazı 12 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.