Maraşlı 10. bölüm canlı izle

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur’un, Pelin Gülcan Metu’nun yazdığı, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı; Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolleri paylaştığı dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

Maraşlı 10. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 10. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kalp krizi geçirmesi sebebiyle hastanede olan Aziz'in durumu iyi. Necati, hastanede Mahur ve Maraşlı arasındaki gerilimi ve aşkı fark edecektir. Mahur, Necati'ye içini dökecek, Maraşlı'nın ondan uzak durduğunu da anlatacak. Necati; Mahur'u, Maraşlı konusunda yüreklendirecek. Necati'nin bu konuda bir planı mı var?

Savaş, hastanenin önüne gelir ve İlhan'la 'polise ihbar etme' mevzusunu konuşur. İlhan uyuşturucu satacağına ölmeyi göze alır. Savaş, İlhan'a elinde işine yarayacak fotoğraflar olduğundan bahsedecek. İlhan fotoğraflara ulaştığında dönüşü olmayan bir yola girer.

Savaş, depodaki mal karşılığında Nevzat'ı alıkoyacaktır. Sami, depodaki mallar ve Nevzat'ın hayatı üzerinden Maraşlı'yla pazarlık yapacaktır. Maraşlı için Nevzat'ın hayatı daha önemlidir. Maraşlı'nın tehlikeli planı ne?

Mahur, Maraşlı'yı işten çıkarma konusunda karar verir. Maraşlı, ona hala tehlikede olduğunu hatırlatmaktadır. Maraşlı, Mahur ile ilgili ses kaydı alacak. Onu üzüyor olmaktan çok mutsuzdur ve yalan söylediği için vicdanı rahat etmez. Maraşlı ve Mahur bir araya gelebilecek mi?

Bu yazı 15 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.