Sefirin Kızı 31. bölüm canlı izle

Star TV

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan diziyi izleyiciler çok seviyor. İlgiyle izliyor. Nare ve Sancar gerçekten herkesin kalbine dokunan bir çift olmayı başardı. Dizi reyting sıralamasında da ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Sefirin Kızı 31. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 7 Aralık 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 31. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Aylardır Akın’ın cesedini bulmaya ve Sancar’ı hapse attırmaya çalışan Gediz, Sancar’ın kurduğu oyun yüzünden, o cesedin ortaya çıkmasını engellemek zorunda kalır. Ama aşması gereken iki engel vardır; Sahra ve Kahraman bu iki engel olayları nereye getirecek.

Nare ile aralarındaki uçurumun giderek açıldığını gören Sancar, Nare’ye bir sürpriz hazırlayacaktır.. İkisi hayatlarında ilk defa birlikte yemeğe çıkarlar ve anlaşmayı denerler bu sefer. Sancar ve Nare, o yemekten mutlu ayrılacaklar mıdır? Düğünlerine bir gün kala Nare gerçekten mutlu mu yoksa hep yaptığı gibi mutluluk oyunu mu oynamaktadır? 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 07 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.