Sen Çal Kapımı 24. bölüm canlı izle

Fox

Ard arda final açıklaması yapan FOX TV Sen Çal Kapımı dizisini cumartesi akşamları yayınlanmaya devam etmekte. Reytingleri toparlayıp toparlayamayacağını göreceğiz. Birkaç hafta daha aynı şekilde düşük reyting alırsa dizinin bitmesi ihtimali muhtemel. Sen Çal Kapımı 24. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Aralık 2020 Cumartesi akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 24. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Eda, ihale konusunda Balca'nın tuzağına düşmez; ancak gelen gizli ortağın babaannesi Semiha Hanım çıkması, Serkan'ın güvenini sarsacaktır. Serkan derhal şirketten çıkıp gidecek, Eda peşinden koşup gizli ortağın kimliğini o gün o dakikaya kadar kendisinin de bilmediğini ona anlatmaya çalışacak. Serkan dinlemeyecek. Eda'ysa vazgeçmeyecek. Serkan'ın peşinden gidecek.

Semiha Hanım, Serkan ve Eda'nın yokluğundan istifade, şirkette olağanüstü hal ilan edecek. Herkesi çağırdığı toplantıda laf arasında Alptekin Bey'i tehdit ettiğini ve onun da yurt dışına kaçtığını söyler. Herkesi karşısında hazır ola geçiren bu kadının sıradaki durağı Ayfer ve Eda'nın evi olacaktır.

Aydan, Alptekin'den gelen boşanma sözleşmesi karşısında ne yapacağını şaşırır,  o da soluğu Ayfer Hanım'da alır. Ayfer, Aydan ve Seyfi'yi annesinin gazabından korumak üzere ayaküstü bir plan kurar ve Aydan'ı komşusu Aysun olarak getirir. 

Eda, eninde sonunda Serkan'a kendini dinletmenin bir yolunu bulacak. İlişkilerinin çok yıprandığı hususunda ikisi de hemfikir olacaktır. Serkan, yeni yıl ile yepyeni bir başlangıç yapmayı isteyecek. Geçmişte bırakmak istediği babaannesi hayatının orta yerine bomba gibi düşen Eda'nınsa yeni başlangıçlarla ilgili soru işaretleri olacaktır.

Dizinin 24. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 26 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.