Maraşlı 1. bölüm canlı izle

Kanalın yeni dizisi Maraşlı bu akşam ekrana geliyor. Başrollerinde  Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik'in yer aldığı dizi ekrana gelmeden konuşulmaya başladı. Maraşlı 1. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 11 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 1. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir asker. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almış. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı'nın sahaf dükkanından içeri girene dek. Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girecektir. Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtaracaktır O gün kaderleri birbirine bağlanacak. Mahur'un hayatı ise çok büyük bir tehlikeye girmiştir.

Bu yazı 11 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.