Çukur 128. bölüm canlı izle

Show TV

Çukur’un sosyal medyada paylaşılan fragmanında Koçovalı kardeşlerin yine bir araya gelmesi izleyiciye duygu yüklü anlar yaşatacak.İzleyici tüm bu gelişmeleri gözyaşlarıyla takip edecek. İzleyici finale, bu ayrılığa hazır değil. 

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlenmekte. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak, Hare Sürel, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular yer almakta.

Çukur 128. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de show tv'de full, kesintisiz, tek parça, canlı ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 128. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Karaca ve Celasun’un başına gelenleri öğrenen Çukur yastadır. Koçovalılar, bir kez daha ölüm acısıyla sınanırken; yaşananlardan kendini sorumlu tutan Vartolu büyük bir yıkım yaşayacaktır. Geçmişin hesapları tek tek kapanmaya başlarken, herkes hatalarının bedeliyle yüzleşmek zorunda kalır.

Koçovalılar ve Çukur yeniden aile olmanın sınavını verir; Amca kendini kurtarmak için planını devreye sokacaktır. Kenetlenen Koçovalı kardeşler, Amca’dan intikamlarını almak için harekete geçerler. Yaşanan aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Amca ile Koçovalılar arasındaki büyük hesaplaşmanın sonucu merakla beklennekte..

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 10 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.