Google Play'de yer alan en iyi canlı tv uygulaması belli oldu! Hemen indirin

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan android işletim sistemli cihazlara google play üzerinden canlı tv uygulamaları yüklenmektedir. Kullanıcılar yüklenen bu canlı tv uygulamalrından hangisini daha kaliteli ve kesintisiz yayın verdiğini sürekli indirip deneyerek bulmaya çalışıyor. Bizde bu durumu fark ettiğimiz için google play'de yer alan ilk 50 canlı tv uygulamasını test ettik ve en başarılı ve uygulamayı belirledik.

Google play'de yer alan canlı tv uygulamalarının en başarılısı "Ücretsiz Canlı TV - Kumanda tv izle" adı ile yer alan uygulamadır. Bu uygulamayı indirebilmeniz için yazımızın en altına indirme linkini bırakağız. 

Uygulamanın özelliklerini sizler için anlatalım;

* Düşük dosya boyutu ile hızlı bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulama aynı zamanda telefonunuzda da çok fazla yer kaplmayacak. Günümüzde yüksek boyutlu uygulamalar telefonların belleklerini şişiriyor bu uygulama ise tamda bu duruma çözüm olarak en düşük dosya boyutu ile google play'de yerini alıyor.Uygulamayı saniyeler içinde mobil cihazınıza yükleyebiliyorsunuz.

* Tasarım olarak çok kolay kullanımı olan uygulama kare şeklinde ikili sütün üzerinde kurulmuş ve en çok izlenen canlı tv kanalları bu sıralamada yer alıyor. Uygulamayı çok kısa bir sürede kurduktan sonra hemen başlatıp en çok izlenen kanallara ulaşmanız mümkün. Ayrıca kanal sayfaları özenle hazırlanmış ve gereksiz hiçbir içerik bulunmuyor. Bu durumda kafa karışılığını ortadan kaldırıyor.

* Gelelim en önemli ve bu tarz uygulamaları bir birinden ayıran özelliğe. Uygulamayı uzun süre test ettik ve kanalların canlı yayınları bir kere bile donmadı veya kesilmedi. Ortalama süre olarak 48 saat açık kalan ve yayınları hiç donmayan bir uygulama ve bu durum bizi şaşırttı açıkcası. Çünkü kanalların kendi resmi sayfalarında bile dönem dönem yayın kesintileri varken bu uygulamada canlı yayınlar kesintisiz ve donmadan sağlanıyor. İşte bu durum bu uygulamayı Google Play'de bulunan en başarılı ve kaliteli canlı tv uygulaması yapıyor. Bizde bu uygulamayı inidrmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

* Uygulamada bulunan ve çok izlenen kanalların yayın akışları yine size oldukça kolaylık sağlıyor. Özellikle canlı yayın sayfasının altında bulunan yayın akışı o saatte hangi kanalda hangi program var gösteriyor ve başka bir yere girmeye ihtiyaç duymadan programın adına tıklayıp o kanalın canlı yayınını izleyebiliyorsunuz. Diğer uygulamalarda böyle bir özellik olmadığı gibi kanallar arasında gezmek için illaki anasayfaya gitmeniz gerekiyor.

* Favorilere ekleme özelliği ile sürekli izlediğiniz ve takip ettiğiniz kanalları bir araya getiriyorsunuz. Uygulama girdiğiniz anda hızlı bir şekilde beğendiğiniz kanalların listesini bir arada görüp hemen canlı tv izlemenin keyfini yaşıyorsunuz.

* Uygulamada bulunan gelişmiş arama sistemi ile istediğiniz kanalı arayıp hemen izleyebiliyorsunuz. 200+ kanal sayısına sahip olan bu canlı tv uygulaması aynı zamanda kesintisiz ve donmadan canlı yayın keyfi sunuyor.

Uygulamanın genel özellikleri bu şekilde sizde eğer android bir cihaz kullanıyorsanız ve televizyon izlemekten keyif alıyorsanız bu uygulamayı mutlaka indirmelisiniz. Her telefonda bulunması gereken bu uygulama hem ücretsiz hemde kesintisiz hizmet veriyor.

Hemen indir:  https://play.google.com/store/apps/details?id=livetr.mobiltv.canlitvizle

 

 

Bu yazı 05 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.