Sefir'in Kızı 29. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi yayınlandığı gün genelde Total'de ilk 3'te yer alıyor. AB'de ise ilk on arasında. İzleyici kitlesi oluşmuş bir dizi. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyiciyi yakaldı ve ilgiyle izleniyor. Sefir'in Kızı 29. bölüm canlı izle sayfasında dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 23 Kasım 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 29. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Halise, hem gelenekleri yerine getirmek hem de Elvan’la Yahya’nın bir araya gelmesini sağlamak için ailecek gidip Nare’yi usulune uygun bir şekilde isteyecek. Ama Nare’yi kimden isteyeceği belli değil? 

Menekşe, Sancar’la Nare’nin evlenmesini engellemek için üfürükçüye başvurur ve yaptırdığı büyüleri yerleştirmek için konağa gitmelidir. Ama tüm cehaletiyle yaptığı bu hareket, felaketine neden olacak.  Menekşe’nin başına ne gelecek?

Nare’yi gelin getireceği bir konak olmayınca Yarıcı’nın oğlunun evlenemeyeceğini bilen Gediz, Efeoğlu ailesini batırma planlarını başlatacak. Nare’yi Sancar’dan da Sahra’dan da korumaya karar vermiştir bir kere. . Ama başarılı olur mu olmaz mı muamma ?
Herkes evlenmelerini engellemeye çalışırken, Sancar Nare’nin bir şeyleri içine attığından ve onu gerçekten affetmediğinden şüphelenecek. Nare, Sancar’ı affetmiş midir yoksa içine attıkları, aralarındaki mesafenin açılmasına mı neden olur!

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 23 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.