Kalk Gidelim 132. bölüm canlı izle

TRT 1

Haftanın komedi dizisi kalk gidelim bu hafta yine komik sahnelerle sizi eğlendirecek. Kalk Gidelim 132. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 132. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Doktordan aldığı haber sonucunda ortalığı birbirine katan Şakir, aile fertleri tarafından sakinleştirilecek. Hayır da şer de Allah’tan. Meseleyi kabullenen Şakir, bebeğini kucağına aldığı anda bütün her şeyi unutur ancak bu çok uzun sürmeyecek. Şakir’in kucağına gelen bebek akıl almaz şekilde ağlamaya başlayacak. Bebeğin ağlamasını ise sadece Badegül susturabilir. Sevda ve Perihan arasında bebek yüzünden hakimiyet savaşları başlayacak. Bebeğe herkesten gizli isim koymaya kalkan Perihan, Sevda’ nın radarına girer. Bebeğe kız tarafı mı bakacak, erkek tarafı mı bakacak çatışması başlamıştır çoktan.

 Kızı evden kaçan Kelle İsmail soluğu Dalgillerin evinde alır. Yasemin’ in evde olduğundan habersiz olan Hatice Ana, İsmail’e çıkışacak. Ancak sonradan kızın evde olduğunu fark eden Duru durumu Hatice Ana’ ya anlatınca işler karma karışlık olacak. Bunu üzerine büyük olay çıkar ve  Yasemin gerçekten kaçacak. Yasemin’i kimsenin bulamayacağı yerde bulan Samim, kızı geri dönmeye ikna edecek. Bu aşamada yaşananlar artık Samim ve Yasemin arasında geri dönülmez bir aşkı anlatmaktacak..
 
Seyfettin, Mustafa Ali ile beraber şirkete gidecek. Kelle İsmail mermer yatağı olan araziyi 1.5 milyon TL’ ye satışa çıkarır. Bir çıkar yol arayan ikilinin imdadına Mr. Adam’ in temsilciliğini yaptığı uluslararası şirket yetişir. Çeşitli mankenlere giydirdikleri kıyafetleri göstererek Seyfettin’ e reklamlarında oynaması karşılığında 1.5 milyon TL teklif edecekler. Bu teklif ilk önce Seyfettin’e ters gelir Ancak köyü kurtarmak için başka çaresi olmadığını bilir.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 10 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.