Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm canlı izle

Dizide aşk rüzgarları esiyor. Demir ve Ümit evlilik yoluna çıkmaya karar vermişken, öyle olaylar oluyor ki...

Demir ve Züleyha senelerdir yaşayamadıkları aşkı şimdi mi bulacak ? Demir ve Züleyha yeniden mi biraraya gelecek ve bu sefer gerçekten aşık olarak..

Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 18 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 88. bölüm fragmanını sizler için özetledik,

Demir, Çukurova'nın dört bir yanına asılmış ve üzerinde Adnan Yaman'ın el yazısı olan mektupların olduğu afişlerin toplatılmasını emredecek. Uzaktan Demir'in öfkesini izleyen Fikret'in ise şimdilik keyfi yerinde. Çünkü afişler işe yaradı! Ve tüm Adana, artık Adnan Yaman'ın bir oğlu daha olduğunu biliyor. Bu arada taburcu olan Züleyha da afişlerle birlikte ormanda kaybolduğu gece olanları hatırlayacak! Ama bunları şimdi Demir'e söylemez! Sırrını sadece Sevda ile paylaşır. Olayın duyulması Fikret'i mutlu eder ama artık intikamını almak için harekete geçmenin peşindedir ve kimseye söylemeden bir felaket ile sonuçlanabilecek planını uygulamaya koyar.

Fikret'in Almanya'daki sevgilisinin detaylarını öğrenmek için Ümit ile sohbet eden Müjgan, öğrendikleri ile yine hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ancak o da Ümit'in Demir ile gittiğini bilir. Bu bilgi, Ümit'e Züleyha'nın yanında Demir'i zor durumda bırakacak bir konuşmaya itecektir.

Fekeli, Demir ile Fikret arasındaki savaşın kapıda olduğu farkeder. Afiş olayından sonra artık, Fikret'e söz geçiremeyeceğini de anlar. Bu nedenle, Bursa'ya Fikret'in annesinin akrabalarını ziyarete gider ve oradan eski dostu Lütfiye'yi alarak dönecektir!

Bir yandan kim olduğunu bilmediği düşmanı ile savaşan, bir yandan Ümit'e verdiği sözün vicdan azabını çeken Demir için, konakta ise adeta bahar havası eser. Züleyha ve Demir arasındaki buzlar erimiş ve aşk kapıyı çoktan kırmıştır! Üstelik Demir, Züleyha'nın iş hayatındaki desteğinden de çok memnun durumdadır. Birlikte yaptıkları ilk atılımın kutlaması da görkemli bir şekilde gerçekleşecektir.

 

Bu yazı 18 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.