Arka Sokaklar 589. bölüm canlı izle

Kanal D

Arka Sokaklar, toplumla bütünleşmiş bir dizi olarak bir sezonu daha bitirme üzere. Dizi 4 bölüm sonra 15.sezonunu tamamlayacak.

Arka Sokaklar 16. yeni sezonuyla yine ekranda olacak.. Yeni sezonda da başarılara imza atacağı kesin olan dizinin reytinglerdeki yerini de kimseye bırakmaya niyeti yok.

Arka Sokaklar 589. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 7 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de kanal D'de full, canlı, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 589. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Aycan, kocasının kirli işlerini yürütürken baltayı taşa vuracak. Cemal’i cezaevinde ifşa etmesinin ardından Ezgi, sevdiği adamı kötü duruma düşüren Aycan’ın peşine düşecek. Aycan, kaçmaya yeltendiği sırada Ezgi onu kıskıvrak yakalayacak. Cemal’in başına kötü bir şey gelmesi durumunda Aycan’ı öldürmekle tehdit edecektir. Aycan, iki arada bir derede kalır. Ve cezaevine gider.

Bu sırada Mesut, özel görevle yine teröristlerin peşindedir. Operasyon için İstanbul’dan ayrılmasına neden olan kişi ise, Selin’in eski sevgilisi Savcı Faruk olacak. Selin bir kez daha aynı döngünün içine girmekten dolayı mutsuz olur.

Hüsnü ise, rehine olayı yüzünden Savcı Faruk tarafından sorgulanır. Hüsnü, azılı bir suçlunun kaçırdığı rehineyi kurtardığı sırada adamı vurur; fakat, 3 el ateş etmesi başını yakacaktır.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 07 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.