Benim Adım Melek 48. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi 48. bölümüyle bu akşam ekranlarda. Nehir Erdoğan ve Kutsi dizinin başrollerinde. İzleyiciler bu ikiliyi ve oyunculuklarını hayranlıkla izliyor. Dizinin final söylentileri olsa da henüz yakın zamanda böyle bir durum söz konusu değil. Benim Adım Melek 48. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 13 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 

Dizinin 48. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Alpay Funda’ya ulaşamadıkça Kenan’ın gitmesine engel olamadıklarını düşünüp gerilir. Oysa Funda mektubu zamanında yetiştirir. Kenan mektubu okuyunca gitme kararından vazgeçecek mi?

Ömer odasına kapanmış Defne’nin defterini okuyacaktır. Donör haberi kulaktan kulağa dolaşırken Alpay donör evraklarıyla uğraşır. Ömer, Defne ve Gülşad Halfeti’ye gittiklerinde olağanüstü bir durumla karşılaşır. Bu durumun Ömer’deki yankısı ne olacak?

Spor kulübü Kerem’le ilgili kararını verecek. Alpay hastaneye yatmış gibi görünmek amacıyla birkaç gün ortadan kaybolacak, bu sebeple kurduğu oyun ortaya çıkacak mı?

Melek’in donörü olduğunu söyleyen Alpay Halil’den bir bedel isteyecek. Onun istekleri karşısında Halil ne yapacak? Melek nakil öncesi hazırlıklar için hastaneye yatar, tüm ailesi ve dostları ona destek olur. Cumali ve Seyitali Halil ve Melek’e moral olması için nasıl bir sürpriz hazırlayacaklar?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 13 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.