Kırmızı Oda 12. bölüm canlı izle

TV8

Gerçek yaşam hikayelerini seyirci ile buluşturan dizi ilgiyle izleniyor. Binnur Kaya ise bugüne kadar ekranda gördüğümüz rollerin çok dışında bir rolde karşımızda. Ve kesinlikle oyunculuğu göz dolduruyor. Çoğu zaman psikiyatırlar ve psikologlar tarafından eleştirilen dizi her şeye rağmen yakaladığı başarıyır sürdürüyor. Kırmızı Oda 12. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 20 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 12. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Selvi (Sema Keçik) İstanbul’daki köşke vardığında Rıza’nın (Serhat Nalbantoğlu) kızları ve ablası Saadet’ten (Nazan Diper) gördüğü tepkinin kendisini nasıl yaraladığını Doktor Hanım’a anlatmaya başlar.

Hediye (Sezin Akbaşoğulları) hasta annesinden (Füsun Demirel) halası bildiği Hikmet (Semra Dinçer) hakkında öğrendiği bir sırla hayatı alt üst olunca Doktor Piraye’nin kapısını çalacaktır.

Alya’ya (Melisa Sözen) sürpriz bir ziyaret yapan Doktor Hanım, kasvetli evin içinde Alya’nın yaşamına tanık olur ve Alya hislerini içtenlikle Doktor Hanım’a açar. Aydın, Doktor Hanım’la önemli bir konuda telefon görüşmesi yapar. Doktor Ayşe’nin Doktor Deniz’e karşı hisleri derinleşecek..
‘Kırmızı Oda’nın on ikinci bölümünde kadroya konuk oyuncular olarak Sezin Akbaşoğulları, Füsun Demirel, Nazan Diper ve Semra Dinçer dahil oluyor.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.