Nusret telefon numarasını paylaştı!

Nusret Gökçe İzmirliler için telefon numarasını paylaşarak  “İzmirli kardeşlerim, 00.00’dan sonra beni arayın” mesajını paylaştı. Nusret bu paylaşımı ile yine gündem olmayı başardı!

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarındaki 6.6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı artıyor. Öte yandan Doğanlar Apartmanı'nın enkazından 3 yaşındaki Elif bebek depremin 65. saatinde sağ olarak kurtarılmıştı. Bugün de Ayda bebek 91. saatte kurtarıldı.

Nusret’in 2 Kasım’da yaptığı et pişirme videosu tepki almıştı. Paylaşıma yorum yapanlar, “İzmir’i unutma!” diyerek Gökçe'yi uyardı. Paylaşıma kısa sürede yüzlerce tepki içeren yorum gelmeye başladı.

İzmir’de yaşanan deprem hakkında duyarsızlığı ile tepki çeken Nusret Gökçe, depremzedelere “beni arayın” diyerek telefon numarasını paylaştı.

Nusret, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Sadece ve sadece sevgili İzmirli kardeşlerimle; 00.00’dan sonra 05338963535 numaramdan sizlerle konuşmak ve sohbet etmek isterim. Saygılarımla…” yazdı. Nusret, gelen aramaların ve mesajların ekran görüntüsünü takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Gökçe'nin bu yaptığı bazı takipçilerden olumlu yorumşar alırken bazıları tarafından ise hoş tepkiler almadı..

 

 

Bu yazı 03 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.