Kırmızı Oda 14. bölüm canlı izle

TV8

Dizi gerçek yaşam hikayelerini izleyici ile buluşturuyor. İnsanların başından geçen olaylar, travmaları herkesi derinden etkiliyor. Son dönemde Alya ve Selvi'nin hayatı herkesi çok etkiledi Yeni bölümde de gelişmeler ve hikaye bunun üzerinde gelişecek. Kırmızı Oda 14. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziy 4 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 14. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Doktor Hanım, Rıza'nın (Serhat Nalbantoğlu) şiddetine karşı durabilen büyük oğlu Yiğit'i kaybettiği günü anlatan Selvi'nin (Sema Keçik) acısına ortak olacak.
Berna (Sevinç Erbulak), eşiyle boşandıktan sonra kızı Esra'da (Elif Ceren Balıkçı) ortaya çıkan yeme bozuklukları nedeniyle Doktor Deniz'in kapısını çalacak; Aynur, oğlu Bayram'ı sevdiği kızdan vazgeçirmek için Doktor Hanım'la görüştürecek
 
Boncuk'un (Burcu Biricik) halüsinasyonları esnasında ermişlerle konuştuğunu iddia ederek gerçekle giderek bağını koparması sonucu eşi Sadık (Onur Bilge) çareyi Doktor Hanım'da arayacktır.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 04 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.